Mūsų veikla


Logistika ir transportas

Logistika neabejotinai yra modernus ekspedijavimo ir transporto pramonės išradimas. Mūsų kompanijoje dirba kvalifikuoti specialistai, turintys ilgametę darbo patirtį logistikos srityje. Mūsų darbuotojų kompetetingos žinios padeda transporto-logistikos srityje su Rusiją ir kitomis NVS šalimis. Atsižvelgdami į krovinių dydį, svorį, vertę, gabename Jūsų krovinius tentinėmis puspriekabėmis (90 m3), autotraukiniais (120 m3) , refrižeratoriais. Organizuojame negabaritinių bei sunkiasvorių krovinių pervežimus. Taip pat gabename krovinius oro ir jūrų transportu bei vykdome įvairius logistikos projektus.
Pagrindines krovinių pervežimo kryptis : EUROPA – RUSIJA,UKRAINA, KAZAKHSTAN, UZBEKISTAN, KYRGYZSTAN, TADZHIKISTAN, TURKMENISTAN, AZERBAIJAN, ARMENIA, GRUZIJA.

Montavimo darbai

Turintiems patirties rengiant oro uostus, žino, kad tai kartais gali būti labai sudėtinga. TIK NE MUMS !!! Mes turime visus tam skirtus leidimus baldu montavime pagrindiniuose oro uostuose Europoje, Amerikoje ir Rusijoje. Remdamiesi ilgametę patirtį turinčių specialistų komanda, įgyvendiname projektus visame pasaulyje. Glaudžiai bendradarbiaujam su klientais ir tarptautiniu įvairių sričių tiekėjų tinklu, atitinkančiu aukščiausius kokybės standartus. Bendradarbiavimas ir skaidrumas visais mūsų darbo etapais yra tai, kas mus išskiria. Visa paslauga, nuo pirmosios idėjos iki baigtos instaliacijos. Sėkmingai užbaigtų projektų glaudus ryšys su universalinėmis parduotuvėmis, oro uostais, viešbučiais, prekybos centrais, mažmenininkais ir specializuotomis grandinėmis daro mus vertingu partneriu. Techninė priežiūra ir priežiūra per 48 valandas visame pasaulyje.